Відгуки про компанію Інтернет-магазин Енергія
- Валентина У.
- Ігор Іванович П.
- Степан Т.
- Любов С.
- Ирина К.
всё получила спасибо, товар соответствует требованиям
- Олена В.
- Оксана В.
- Євген В.
- Елена П.
Всё хорошо, работает без проблем
- Коментар продавця
Елена, благодарим Вас за обратную связь!
- Коментар продавця
- Віктор П.
Замовляв супутниковий тюнер.Продавець ввічливий,добросовісний,швидко відправив товар, який я на другий день отримав.Щоб зекономити на пересиланні грошей Новою поштою після отримання посилки, я здійснив передоплату.Продавець чесно виконав моє замовлення.Довіряти йому можна на 100 відсотків.
- Коментар продавця
Віктор, дякуємо Вам за довіру! Для нас це дуже важливо! Бажаємо тільки приємних покупок!
- Коментар продавця
